PSP Hako dan FULL PSX OYUNLARI 1

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Psp için Ps1 Oyunları kategorisinde hako tarafından oluşturulan Hako dan FULL PSX OYUNLARI 1 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 112,132 kez görüntülenmiş, 439 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Psp için Ps1 Oyunları
Konu Başlığı Hako dan FULL PSX OYUNLARI 1
Konbuyu başlatan hako
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan nometh23

hako

Legendary
Yönetici
Forum Admini
Tem 13, 2008
7,920
10,798
113

Hako dan FULL PSX OYUNLARI 1

Önce Linkleri Kontrol Ediniz.../Check all your links...

Benim düzenleyip convert ettiğim Bu sayfadaki oyunlar için PSP nizde versionunuza uygun popsloader yüklü olmalıdır....
Bakınız :
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

Şifre hatası alırsanız.../If you're getting wrong password error,

Eğer dosyada şifre varsa ve şifre doğru olduğu halde paket açılmıyorsa dosya eksik yada bozuk inmiştir.winrar bunu algılamaz ve şifre hatası verir. Winrar durup bu hatayı verdiğinde eksik yada bozuk inen partın ismini de orada yazar. Eksik yada bozuk inmiş olan part odur. o partı önce silip sonra sadece o partı yeniden indirmek gerekir.İnternet download manager kullanınız.

ENGLISH : If you're getting wrong password error,your file is missing or corrupted.When winRAR is extracting the part it will stop and tell you which rar file has been corrupted,delete corrupted part redownload the corrupted part!.because if the file is missing winrar wile give "wrong password" error.use download accelerators (internet download manager)

Resident Evil 2 USA FULL 864 MB

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.
[Rar: 863 MB]

kasatka kardeşime teşekkürler
Password : hako
Ripped : yok/nothing
Tested : 3.80 M33-5 Popsloader_380v2 (sadece 3.72 pops ile çalışır/Only " 3.72 pops")
Oyunu çalıştırın Home button > other settings > Disc-Load Speed : Fast yapmanız gerekir.
"SLPS01510" klasörünü PSP/GAME klasörünün içine kopyalayın/Put "SLPS01510" folder to PSP/GAME folder on your memory stick.

Resident Evil Survivor USA [SLUS-01087] FULL 196 MB

[Rar : 194 MB]

Tested: 5.00 M33-6 Popsloader 5.00 M33 original flash
"SLUS01087" klasörünü PSP/GAME klasörünün içine kopyalayın/Put " SLUS01087" folder to PSP/GAME folder on your memory stick.

Diablo USA [SLUS-00619] FULL 431 MB

[Rar : 430 MB]

Tested : 5.00 M33-6 Popsloader 5.00 M33 Original flash.
"SLUS00619" klasörünü PSP/GAME klasörüne kopyalayın/Put "SLUS00619" folder to PSP/GAME folder on your memory stick.

Jackie Chan Stuntmaster USA [SLUS-00684]-FIXED 202 MB

[Rar: 199 MB]

Disc-Load Speed : Fast yapmazsanız çalışmaz/Disc-Load Speed : Fast
"SLUS00684" klasörünü PSP/GAME klasörüne atın, Game sekmesinden çalıştırın.
5.00 M33-6 kullanıyorsanız popsloader dan "orijinal flash" ı seçin.
5.00 den yüksek bir CFW kullanıyorsanız popsloaderdan "5.00 pops" seçin.
Oyunun açılış ekranı gelince "Home" tuşuna basın.
"Other Settings" den "Disc-Load Speed" de "Normal" yazan yeri
PSP deki yukarı aşağı tuşlarını kullanarak "Fast" yapın ve "O" tuşu ile çıkın.
Bu ayar "Fast" olmazsa 3. loading ekranında oyun takılır. "Fast" yaptığınızdan emin olun.

Dil/Language : English
Tested: 5.00 M33-6 5.00 M33 Popsloader 5.00 pops (original flash)
"SLUS00684" klasörünü PSP/GAME klasörüne kopyalayın/Put "SLUS00684" folder to PSP/GAME folder on your memory stick.

Skullmonkeys USA [SLUS-00601]-FIXED FULL 451 MB

[Rar: 299 MB]
[Rar: 151 MB]

Dil/Language : English
Tested: 5.00 M33-6 Popsloader 5.00 M33 original flash.
"SLUS00601" klasörünü PSP/GAME klasörüne kopyalayın/Put "SLUS00601" folder to PSP/GAME folder on your memory stick.

Klaymen Klaymen 2 - Skullmonkey no Gyakushuu JPN [SLPS-01501] FULL 448 MB

[Rar : 299 MB]
[Rar : 148 MB]

Diğer adı/Also known as : Skullmonkeys
Ripped : Yok/nothing
Dil/Language : Japanese
"SLPS01501" klasörünü PSP/GAME klasörüne atın/Put "SLPS01501" folder to PSP/GAME folder on your memory stick.

One Piece Grand Battle EUR [SLES-03807] FULL 373 MB

[Rar : 372 MB]

"SLES03807" klasörünü PSP/GAME klasörünün içine kopyalayın/Put "SLES03807" folder to PSP/GAME folder on your memory stick

One Piece Grand Battle 2 JPN [SLPS-03408] FULL 441 MB

[Rar : 299 MB]
[Rar : 141 MB]

"SLPS03408" klasörünü PSP/GAME klasörünün içine kopyalayın/Put "SLPS03408" folder to PSP/GAME folder on your memory stick

Dead or Alive USA [SLUS-00606] FULL 343 MB

[Rar: 199 MB]
[Rar: 136 MB]

"SLUS00606" klasörünü PSP/GAME klasörüne kopyalayın/Put "SLUS00606" folder to PSP/GAME folder on your memory stick.

Street Fighter EX plus Alpha USA [SLUS-00548] FULL 295 MB

[Rar : 293 MB]

Tested : 5.00 M33-6 Popsloader 5.00 M33 Original flash
"SLUS00548" klasörünü PSP/GAME klasörüne atın/Put "SLUS00548" folder to PSP/GAME folder on your memory stick.

Street Fighter EX2 Plus USA [SLUS-01105] FULL 219 MB

[Rar : 218 MB]

Tested : 5.00 M33-6 Popsloader for 5.00 Original flash
"SLUS01105" klasörünü PSP/GAME klasörüne kopyalayın/Put "SLUS01105" folder to PSP/GAME folder on your memory stick.

Tomb Raider II Starring Lara Croft USA [SLUS-00437] FULL 511 MB

[Rar : 511 MB]

Tested : 5.00 M33-6 Popsloader 5.00 M33 original flash.
"SLUS00437" klasörünü PSP/GAME klasörüne kopyalayın/Put "SLUS00437" folder to PSP/GAME folder on your memory stick.

Syphon Filter USA (v1.1) [SCUS-94240] FULL 420 MB

[Rar : 419 MB]

Tested : 5.00 M33-6 Popsloader 5.00 M33 original flash.
"SCUS94240" klasörünü PSP/GAME klasörüne kopyalayın/Put "SCUS94240" folder to PSP/GAME folder on your memory stick.

Metal Gear Solid USA [SLUS-00594] 922 MB

[Rar: 23.4 MB]

Tested: 5.00 M33-6 Popsloader 5.00 M33 (3.71 pops)
"SLUS00594" klasörünü PSP/GAME klasörüne kopyalayın/Put"SLUS00594" folder to PSP/GAME folder on your memory stick.

Gran Turismo 2 USA [Arcade Disc] [SCUS-94194] FULL 517 MB

[Rar: 516 MB]

Tested: 5.00 M33-6 Popsloader 5.00 M33 (3.71 pops)
"SCUS94455" Klasörünü PSP/GAME klasörüne atın/Put "SCUS94455" folder to PSP/GAME folder on your memory stick.

Gran Turismo USA [SCUS-94194] FULL 434 MB

[Rar: 133 MB]

Tested : 5.00 M33-6 Popsloader 5.00 M33 Original flash.
"SCUS94194" klasörünü PSP/GAME klasörünün içine kopyalayın/Put "SCUS94194" folder to PSP/GAME folder on your memory stick.

Mortal Kombat Sub-Zero USA [SLUS-00476] FULL 351 MB

[Rar : 350 MB]

"SLUS00476" klasörünü PSP/GAME klasörüne kopyalayın/Put "SLUS00476" folder to PSP/GAME folder on your memory stick

Final Fantasy VI USA [SLUS-00900] FULL 208 MB

[Rar : 207 MB]

Tested : 5.00 M33-6 Popsloader 5.00 M33 Orijinal flash
"SLUS00900" klasörünü PSP/GAME klasörüne atın/Put "SLUS00900" folder to PSP/GAME folder on your memory stick.

Medievil II EUR MULTİ 3 [SCES-02544] FULL 327 MB

[Rar : 200 MB]
[Rar : 126 MB]

Tested: 5.000 M33-6 Popsloader 5.00 M33 original flash.
"SCES02544" klasörünü PSP/GAME klasörüne kopyalayın/Put "SCES02544" folder to PSP/GAME folder on your memory stick.

Tony Hawk's Pro Skater 4 USA [SLUS-01485] FULL 511 MB

[Rar : 511 MB]

Tested: 5.00 M33-6 Popsloader 5.00 original flash
"SLUS01485" klasörünü PSP/GAME klasörünün içine kopyalayın/Put "SLUS01485" folder to PSP/GAME folder on your memory stick.

Son düzenleme:

Kasatka

Duayen Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Haz 24, 2008
784
74
28
Ozellikle dikat ettim PSone nin Tum Hit leri toplanmis .. Gereksiz bir oyun yok listede..
Hakocugum Iso, Umd Video, Psone game den sonra birde diger konuda gordum Costume Firmware rehberi isine de girmisin :)
Bu gidisle bizi issiz birakacaksin tekel olma yolunda ilerliyorsun :)

Kasatka

Duayen Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Haz 24, 2008
784
74
28
Fear Effect serisini bende oynadim severek
O zamanlar gordugum ilk 4 cd li oyundu. Wawww demistim :)
Yalniz kucuk bir sorunu var Fear Effect in psp de oda eger multi disc yapmissaniz yani 4 cd yi de bir EBOOT.PBP de toplamissaniz ilk cd bittiginde diger cd yi sectiginiz de "Tanimlanamayan Disc Turu " hatasini aliyorsunuz

Ancak Hokocugumun verdigi gibi ayri ayri ebootlarda sorun yok :)

ioriyagami

Reşadiyeli
Kayıt Üyemiz
Nis 7, 2008
2,264
25
48
40
Hako abi, çok teşekkür ederim. Üstümüzde büyük emeklerin var. Bir çok satıcı arşivini senin oyunlardan topluyor.

Abi senden bir ricam olacak, mümkünse tabi; olmasa da olur ama belki elinde vardır diye:

Resident Evil 1 gun survivor isimli ilk resident evil ın yanında verilen Resident evil 2 ye ait tanıtım oyunu vardı. ınternette genel olarak REsident evil 1.5 diye geçiyor. Onu başka bir sitede Eboot haline getirmişlerdi fakat donup duruyordu. Onu PSP de oynamayı gerçekten çok isterim :)

Teşekkürler :)

Kasatka

Duayen Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Haz 24, 2008
784
74
28
Hako abi, çok teşekkür ederim. Üstümüzde büyük emeklerin var. Bir çok satıcı arşivini senin oyunlardan topluyor.

Abi senden bir ricam olacak, mümkünse tabi; olmasa da olur ama belki elinde vardır diye:

Resident Evil 1 gun survivor isimli ilk resident evil ın yanında verilen Resident evil 2 ye ait tanıtım oyunu vardı. ınternette genel olarak REsident evil 1.5 diye geçiyor. Onu başka bir sitede Eboot haline getirmişlerdi fakat donup duruyordu. Onu PSP de oynamayı gerçekten çok isterim :)

Teşekkürler :)
Sevgili ioriyaga micigim.
Resident Evil 1.5 malesef %90 tamamlanmisken cancelled (Iptal) damgasi yemis bir oyun. Aslinda oyunun tam adi Resident Evil 2 . Ancak Capcom nedense oyunu iptal edip yerine su an bildigimiz Resident Evil 2 yi cikarmis.
SU an internette 1.5 ile ilgili bir kac site var ve bunlar su an camcom a oyunu bitirmesi adina @dilekce yazdiriyorlar. Ama sonucun alinacagini hic sanmiyorum...
Oyunda yine Lion S. Kenedy var.
Yaninda ise Claire degil bu sefer Elza Walker diye bir bayan karakter var.
Oyunun basi cok farkli.
Ortasi biraz CODE Veronika ya benziyor,.
Sonu ise bildigimiz Resident Evil 2 mekaninda geciyor. (Fabrika)

Resident Evil 1.5 la alakali video haricinde ne bulursan bul inanip indirme cunki su an oyle bir oyun en azindan PLAYABLE olarak yok ..

Simdi bahsetmeden gecemeyecem.
Ben bunu ararken ki yaklasik faal olarak 3 ay aradim yabanci sitelerde onlarca mail atip msn ekleyip konustum falan neyse bizim akilli bir eski site sahibimiz var ya o bana dedi ki bende o oyun var.. Bende dedim ki videosu mu (Cunki birazdan sana bir iso gostericem o yuzden bu sekilde sordum) yoksa playable demosu mu var dedim oda yok la bildigin oynayabiliyorum dedi bende dedi koreli bir cocuktan aldim oda capcomda calisan falan fistik birinden almis oda bana verdi dedi.. E tamam dedim yaw kullaun kolen olurum dedim. Tamam simdi isim var dedi. sonra uploadliycam dedi :) Aradan 1 ay gecti tamam upluadliycam ama kumse bilmesin diye resident evil 1 gibi uploadliycam altinada sana dip not dusucem dedi. Bekledik yok yine.. Bir kac hatirlattim yine ses soluk yok sonrada baktim ki bi hava bascam diye kuculen bir site sahibi.. Dedim bos ver ama sonucta siteyi sevdigim icin bisey demdim desem direkt banlardi zaten o sekilde sahsiyette biri kendileri :)

Uzun lafin kisasi hocam bu oyun yok.

ioriyagami

Reşadiyeli
Kayıt Üyemiz
Nis 7, 2008
2,264
25
48
40
Vay be :) Capcom un merkezine kadar uzanmışsın Kasatkacım :) Neyse o zaman ben sana hocaların resimlerini göstereyim diğer konuda :)

Kasatka

Duayen Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Haz 24, 2008
784
74
28
Hocalar Street Fighter 2 konusunda demissin gittim baktim yoktular hemsom :)
Cuma ya gittiler desem bu gun Persembe :)
Nerdeler bunlar :0

hako

Legendary
Yönetici
Forum Admini
Tem 13, 2008
7,920
10,798
113
The Legend of Dragoon ve Alone In The Dark-The New Nightmare eklenmiştir..

ioriyagami

Reşadiyeli
Kayıt Üyemiz
Nis 7, 2008
2,264
25
48
40
Hako abi Popsloader linki hata veriyor ama, ben mi hata yapıyorum acaba, dosyayı indiremiyorum :( 404 not found diye bir uyarı çıkıyor ticket ı alıp download file dedikten sonra.